Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU

                                                    17.03.2019.

  1. Przed kościołem można nabyć nasze diecezjalne czasopisma Pielgrzym i Mały Pielgrzym . 
  2. Próba naszego zespołu w Piątek po Mszy Św.
  3. Przez cały okres Wielkiego Postu w każdy Piątek zapraszam na Drogę Krzyżowa przed wieczorną Mszą Św. a w Niedzielę na Gorzkie Żale. W przyszłą Niedzielę Gorzkie Żale przed Mszą Św. o godz. 8 30.
  4. W okresie Wielkiego Postu  zostałem poproszony by poprowadzić rekolekcje w innych parafiach. Dlatego będą pewne zmiany w porządku  naszych wieczornych nabożeństw. W tym tygodniu nie będzie Mszy Św. w Poniedziałek.
  5. W przyszłą Niedzielę rozpoczniemy rekolekcje parafialne. Poprowadzi je Ks. Piotr Lubecki proboszcz z parafii pw. Maksymiliana Kolbego w Suchej na Pomorzu.  Nauki rekolekcyjne w Niedziele na Mszach Św. a w Poniedziałek, Wtorek i Środę na Mszy wieczornej o godz 18 00. Zorganizujmy tak swoje zajęcia byśmy mieli czas i okazje uczestniczyć w naukach rekolekcyjnych.
  6. W przyszłym tygodniu  dzieci i młodzież z naszej szkoły odbędą swoje rekolekcje szkolne. Szczegółowy plan rekolekcji podam w przyszłą niedzielę. Oprócz uczestnictwa w naukach rekolekcyjnych szkolnych dzieci i młodzież zapraszam na nauki rekolekcyjne na wieczorne Msze Św. szczególnie kandydatów do bierzmowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *