Ogłoszenia XXIV Niedzielę Zwykłą

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA  XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

15.09.2019.

1. Przed kościołem  nowy numer Pielgrzyma i Mały Pielgrzym.
  2. W Piątek o godz. 17 00 próba naszego zespołu. Zapraszam też nowych członków do naszego zespołu.
  3. W Sobotę 14.09. odbyła się pielgrzymka rowerowa do Piaseczna dla młodzieży. Serdeczne podziękowania dla P. Polaszka i P. Muchowskiego za pomoc w organizacji naszej pielgrzymki.
  4. Zbliża się termin Wizytacji Biskupa która odbędzie się 30.09. podczas której ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowania. Pierwsze spotkanie dla kandydatów we Wtorek i w Czwartek po Mszy Św. wieczornej. Obecność obowiązkowa. Kandydaci uczestniczą też w Eucharystii w każdą Niedzielę o godz. 11 30.
  5. W październiku pragniemy zorganizować wycieczkę do Szczecina i Niemiec. Spotkanie organizacyjne dziś po Mszy Św. o godz. 10 00.
  6. W Środę po Mszy Św. zapraszam na spotkanie Radę Parafialną przedstawicieli Kół Różańcowych i KGW na spotkanie na którym omówimy spotkanie z Ks. Biskupem podczas wizytacji.