Ogłoszenia V Niedziela Wielkanocną

                               OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

                                                                             26.05.2019.

  1. Przed kościołem  nowy numer Pielgrzyma i Mały Pielgrzym.
  2. Zapraszam na  Nabożeństwa Majowe. W kościele Majowe po wieczornych Mszach Św. Zachęcam też do wspólnych modlitw przy naszych krzyżach i kapliczkach. W Środę wspólne majowe w Lipinkach po Mszy Św. wieczornej.
  3. W Niedzielę 23 czerwca organizujemy nasz Świętojański Festyn. Zwracam się z prośbą o pomoc w organizacji festynu. Czekamy na sponsorów nagród do loterii i środków finansowych na pokrycie wydatków związanych z organizacją ( zespół, zaproszeni goście, zjeżdżalnie, kajaki itp) i przygotowanie poczęstunku.
  4. W gablocie wywiesiłem listę dyżurów poszczególnych rejonów naszej parafii w strojeniu kościoła . Tak jak w roku ubiegłym zbieramy środki na kwiaty i przynosimy na plebanie gdzie wpłata zostanie odnotowana tak jak to było w roku ubiegłym. Gdyby potrzebna była korekta lub inne uwagi proszę o zgłoszenie na plebani.
  5. I Komunia w naszej parafii w tym roku w niedzielę 16 czerwca.
  6. W Sobotę 15 czerwca w Pelplinie odbędzie się Dzień Młodzieży Przystań. Młodzież która chciałaby wziąć udział w tym spotkaniu proszę o zgłoszenie się na plebanii.
  7. Próba zespołu w Piątek o godz. 17 00. W Niedzielę występujemy w Starogardzie .Wyjazd o godz 13 00.
  8. W Środę 29 maja od godz. 16 00 na naszym placu kościelnym będziemy gościć Mobilne Centrum Badań. Będzie można przebadać się odpłatnie pod kątem miażdżycy, osteoporozy, wydolności płuc. Szczegóły na plakacie w naszej gablocie.
  9. Msza Św. w Sobotę wyjątkowo o godz. 17 00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *