Ogłoszenia XXXIII Niedzielę Zwykłą

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA  XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

17.11.2019.

1. Przed kościołem  nowy numer Pielgrzyma i Mały Pielgrzym i książeczka z modlitwami za zmarłych.
  2. W tym tygodniu  próba naszego zespołu w Piątek po Mszy Św.
  3. W tym roku juz w tym roku muszę podać liczbę uczestników przyszłorocznych kolonii żeby zarezerwować ośrodek. Wszyscy którzy chcieliby uczestniczyć w kolonii proszę o zabranie kart  zgłoszeniowych i dostarczenie do 15 grudnia. Kolonie w Chłapowie  terminie 12-20 lipca 2020.
  4. Organizujemy w ferie zimowe Zimowisko na Słowacji  w terminie 19- 26 styczeń 2020 dla dzieci starszych z pewnymi umiejętnościami narciarskimi. Zgłoszenia na plebanii do 15 grudnia.
  5. W Sobotę nasi ministranci wezmą udział w Dekanalnym Turnieju Piłki Nożnej w Pelplinie. Zbiórka  i wyjazd w Sobotę o godz. 8 00 przy plebanii. Trening w Czwartek godz. 16 30.